Program
Ponedjeljak, 11. rujna 2023.
VRIJEME |
AKTIVNOST |
LOKACIJA |
11:00-12:30 |
Dolazak i registracija sudionika Popunjavanje potpisnih lista i prikupljanje obrazaca za potrebe ESF projekta |
Kongresna dvorana Golden |
12:00 - 13:00 |
Ručak |
Restoran u hotelu |
13:30 - 14:10 |
Uvodni pozdravi i otvaranje konferencije Mile Živčić, ravnatelj Agencije prof. dr. sc. Radovan Fuchs, ministar znanosti i obrazovanja |
Kongresna dvorana Golden |
14:10 - 15:00 |
Rezultati projekta „Modernizacija sustava SOO“ Mile Živčić |
Kongresna dvorana Golden |
15:00 - 15:30 |
Pauza za kavu |
Kongresna dvorana Golden |
15:30 - 16:30 |
Strukovno obrazovanje u Europi Nino Buić, ASOO; George Kostakis, CEDEFOP |
Kongresna dvorana Golden |
Utorak, 12. rujna 2023.
VRIJEME |
AKTIVNOST |
LOKACIJA |
9:30 - 10:30 |
Uvod u radionice: Model kurikuluma ustanove za strukovno obrazovanje Josip Ivoš, ASOO |
Kongresna dvorana Golden |
10:30 - 11:00 |
Pauza za kavu |
Kongresna dvorana Golden |
11:00 - 11:45 |
Predstavljanje strukovnih kurikuluma po sektorima 1. Poljoprivreda, prehrana i veterina (dvorana: Golden 1) 2. Šumarstvo, prerada i obrada drva (dvorana: Golden 2) 3. Geologija, rudarstvo, nafta i kemijska tehnologija (dvorana: Nicolas 1) 4. Moda, tekstil i koža (dvorana: Nicolas 2) 5. Grafička tehnologija i audiovizualne tehnologije (dvorana: Nicolas 3 ) 6. Strojarstvo, brodogradnja i metalurgija (dvorana: Chic) 7. Elektrotehnika i računalstvo (dvorana: GPT) |
Dvorane u hotelu i na šetnici ispod hotela |
11:45 - 12:30 |
8. Graditeljstvo i geodezija (dvorana: Golden 1) 9. Ekonomija, trgovina i poslovna administracija (dvorana: Golden 2) 10. Turizam i ugostiteljstvo (dvorana: Nicolas 1) 11. Promet i logistika (dvorana: Nicolas 2 ) 12. Zdravstvo i socijalna skrb (dvorana: Nicolas 3) 13. Osobne, usluge zaštite i druge usluge (dvorana: Chic) |
Kongresna dvorana Golden Dvorane u hotelu i na šetnici ispod hotela |
12:45 - 13:15 |
Predstavljanje publikacije OECD-a Education at a Glance 2023 Predstavnik MZO-a, Viktoria Kis, OECD |
Kongresna dvorana Golden |
13:15 - 14:30 |
Ručak |
Restoran u hotelu |
14:30 - 15:15 |
Predstavljanje strukovnih kurikuluma po sektorima 1. Poljoprivreda, prehrana i veterina (dvorana: Golden 1) 2. Šumarstvo, prerada i obrada drva (dvorana: Golden 2) 3. Geologija, rudarstvo, nafta i kemijska tehnologija (dvorana: Nicolas 1) 4. Moda, tekstil i koža (dvorana: Nicolas 2) 5. Grafička tehnologija i audiovizualne tehnologije (dvorana: Nicolas 3 ) 6. Strojarstvo, brodogradnja i metalurgija (dvorana: Chic) 7. Elektrotehnika i računalstvo (dvorana: GPT) |
Kongresna dvorana Golden Dvorane u hotelu i na šetnici ispod hotela |
15:15 - 16:00 |
8. Graditeljstvo i geodezija (dvorana: Golden 1) 9. Ekonomija, trgovina i poslovna administracija (dvorana: Golden 2) 10. Turizam i ugostiteljstvo (dvorana: Nicolas 1) 11. Promet i logistika (dvorana: Nicolas 2 ) 12. Zdravstvo i socijalna skrb (dvorana: Nicolas 3) 13. Osobne, usluge zaštite i druge usluge (dvorana: Chic) |
Kongresna dvorana Golden Dvorane u hotelu i na šetnici ispod hotela |
Srijeda, 13. rujna 2023.
VRIJEME |
AKTIVNOST |
LOKACIJA |
10:00-10:30 |
Uspostava sustava osiguravanja kvalitete u obrazovanju odraslih Mario Vučić, Ognjen Piljek Žiljak, ASOO |
Kongresna dvorana Golden |
10:30 - 11:00 |
Pauza za kavu |
Kongresna dvorana Golden |
11:00 - 12:30 |
Okrugli stol Završna riječ i evaluacija |
Kongresna dvorana Golden |
13:00 - 14:30 |
Ručak i odlazak sudionika |
Restoran u hotelu |